Competitie

Woensdag 25 september: speelronde 4

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Dingeman Hoek Vivelafleur
20.20uur 21.05uur De Gebroeders Van Klaveren
21.10uur 21.55uur Ben Borst Dirk's
  zaaldienst Superbaassies  
  vrij Haasnoot Mode  

Woensdag 2 oktober: speelronde 5

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Superbaassies De Gebroeders
20.20uur 21.05uur Dingeman Hoek Haasnoot Mode
21.10uur 21.55uur Vivelafleur Ben Borst
  zaaldienst Dirk's  
  vrij Van Klaveren  

Woensdag 9 oktober: speelronde 6

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Ben Borst Van Klaveren
20.20uur 21.05uur Superbaassies Dirk's
21.10uur 21.55uur Vivelafleur De Gebroeders
  zaaldienst Haasnoot Mode  
  vrij Dingeman Hoek  

Woensdag 16 oktober: speelronde 7

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Dingeman Hoek Dirk's
20.20uur 21.05uur Haasnoot Mode Van Klaveren
21.10uur 21.55uur Superbaassies Ben Borst
  zaaldienst De Gebroeders  
  vrij Vivelafleur  

Woensdag 23 oktober: speelronde 8

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Vivelafleur Van Klaveren
20.20uur 21.05uur De Gebroeders Dirk's
21.10uur 21.55uur Superbaassies Haasnoot Mode
  zaaldienst Dingeman Hoek  
  vrij Ben Borst  

Woensdag 30 oktober: speelronde 9

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Haasnoot Mode De Gebroeders
20.20uur 21.05uur Dingeman Hoek Ben Borst
21.10uur 21.55uur Van Klaveren Dirk's
  zaaldienst Vivelafleur  
  vrij Superbaassies  

Woensdag 6 november: inhaal

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur    
20.20uur 21.05uur    
21.10uur 21.55uur    
  zaaldienst geen  

Woensdag 13 november: speelronde 10

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Ben Borst Haasnoot Mode
20.20uur 21.05uur Van Klaveren Superbaassies
21.10uur 21.55uur Dirk's Vivelafleur
  zaaldienst Dingeman Hoek  
  vrij De Gebroeders  

Woensdag 20 november: speelronde 11

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Superbaassies Dingeman Hoek
20.20uur 21.05uur De Gebroeders Ben Borst
21.10uur 21.55uur Haasnoot Mode Vivelafleur
  zaaldienst Dirk's  
  vrij Van Klaveren  

Woensdag 27 november: speelronde 12

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Dirk's Haasnoot Mode
20.20uur 21.05uur Vivelafleur Superbaassies
21.10uur 21.55uur Van Klaveren Dingeman Hoek
  zaaldienst Ben Borst  
  vrij De Gebroeders  

Woensdag 4 december: speelronde 13

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur Vivelafleur Dingeman Hoek
20.20uur 21.05uur Van Klaveren De Gebroeders
21.10uur 21.55uur Dirk's Ben Borst
  zaaldienst Haasnoot Mode  
  vrij Superbaassies  

Woensdag 11 december: speelronde 14

aanvang: einde: thuis: uit:
19.30uur 20.15uur De Gebroeders Superbaassies
20.20uur 21.05uur Haasnoot Mode Dingeman Hoek
21.10uur 21.55uur Ben Borst Vivelafleur
  zaaldienst Van Klaveren  
  vrij Dirk's  

Woensdag 8 januari: speelronde 15

Woensdag 15 januari: speelronde 16

Woensdag 22 januari: speelronde 17

Woensdag 29 januari: speelronde 18

Woensdag 5 februari: speelronde 19

Woensdag 12 februari: speelronde 20

Woensdag 19 februari: speelronde 21

Woensdag 26 februari: speelronde 22

Woensdag 4 maart: speelronde 23

Woensdag 11 maart: speelronde 24

Woensdag 25 maart: speelronde 25

Woensdag 1 april: speelronde 26

Woensdag 8 april: speelronde 27

Woensdag 15 april: speelronde 28

Woensdag 22 april: speelronde 29

Woensdag 29 april: speelronde 30

Woensdag 6 mei: speelronde 31

Woensdag 13 mei: speelronde 32

Vrijdag 15 mei: Finale-avond